17 kwietnia 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Drukarnia wielkoformatowa. Jak wygląda współpraca z branżą reklamową?

3 min read
baner reklamowy wyfrukowany w drukarni wielkoformaowej wisi na ścianie budynku koło ulicy

Artykuł partnera.

Bez kampanii marketingowych nie ma klientów, dlatego branża reklamowa to obszar, w którym zawsze coś się dzieje. Druk wielkoformatowy to niezwykle uniwersalny i nadal bardzo popularny nośnik treści promocyjnych. W jaki sposób wybrać drukarnię wielkoformatową i jak wygląda współpraca z klientem z branży reklamowej? O tym poniżej.

Druk dla agencji reklamowych – programy partnerskie

Współpraca pomiędzy drukarnią wielkoformatową a agencją reklamową ma najczęściej charakter długofalowy. Im lepiej przebiega kooperacja, tym z czasem coraz więcej projektów agencja zleca do drukarni. Z kolei drukarnia, poznając specyfikę działania i oczekiwania Klienta, także jest w stanie dostarczać jeszcze lepszą obsługę w ramach partnerstwa.

Drukarnia wielkoformatowa wielkiformat.biz zapewnia każdemu klientowi na start wysoką jakość wydruku, szybkie terminy realizacji oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru nośników reklamowych i wydruku.

Przedstawiciele branży reklamowej mogą dodatkowo liczyć na rabat agencyjny na start – już od pierwszego zamówienia! Doceniamy obustronne zaangażowanie, dlatego nasi Partnerzy otrzymują zniżki proporcjonalne do częstotliwości i wielkości wspólnych realizacji. Regularna współpraca to rabaty na poziomie nawet 35%. Na stronie www widoczne są ceny dla klientów indywidualnych.  Stawki na start, na jakich drukarnia wielkoformatowa rozpoczyna współpracę z branżą reklamową, widoczne są po utworzeniu konta na stronie internetowej. Wraz z kolejnymi zamówieniami możesz śledzić spadające ceny.

Jak skorzystać z rabatu na druk wielkoformatowy?

To niezwykle proste. Nasza drukarnia wielkoformatowa  dostarcza wysokiej jakości realizacje przede wszystkim profesjonalistom, dlatego warunek jest jeden – wystarczy, że prowadzisz działalność poligraficzno-reklamową. Do programu lojalnościowego mogą dołączać  nie tylko agencje reklamowe, ale też studia graficzne,  firmy wydawnicze oraz działy marketingu.

Wygodna platforma zamówień druku online

Zamawianie ułatwia intuicyjny konfigurator dostępny na każdej zakładce produktowej. Dzięki niemu możesz od razu wybrać interesujące Cię parametry zamówienia i sprawdzić cenę – bez konieczności dzwonienia czy wysyłania zapytań ofertowych. W jednej chwili otrzymasz przejrzystą kalkulację zlecenia. Jeśli masz dodatkowe pytania lub nie wiesz, który wariant wybrać – skontaktuj się bezpośrednio!

Jak wybrać odpowiednią drukarnię wielkoformatową?

Stała kooperacja to szybszy czas zamówień i lepsze ceny. Co jeszcze jest ważne podczas takiej współpracy? Wiemy, że agencje reklamowe każdego dnia walczą o pozyskanie i utrzymanie klienta. Pomagamy w tym jak umiemy najlepiej – gwarantując:

  • jakość –  wysokojakościowe farby EPSON, SunChemical i  media do druku pochodzące od czołowych producentów to recepta na atrakcyjne wizualnie wydruki, cechujące się głębią koloru i trwałością.  W połączeniu z każdorazową kontrolą jakości przed wysyłką po naszej stronie masz pewność, że uzyskasz efekt  w 100% zgodny z zamówieniem, a Klient wróci do Ciebie z kolejną kampanią.
  • szybkie terminy realizacji –  wkładamy maksimum wysiłku, aby zrealizować każde zlecenie jak najszybciej, dostarczając przy tym oczekiwany efekt i jakość. Wiele zamówień realizujemy w  ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia i przesłania projektu – ułatwia nam to nowoczesne i dobrze wyposażone zaplecze technologiczne.
  • bogatą ofertę  –  kampanie obejmują różnorodne nośniki, dlatego znajdziesz u nas ich całą gamę-  od zwykłych banerów, przez banery odlbaskowe, OWV, siatkę mesh, canvas, plakaty, potykacze i inne.
  • optymalne ceny  – wiele lat na rynku to także atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami materiałów. Dzięki temu możemy oferować dobrą jakość w przystępnej cenie.

Drukarnia wielkoformatowa online – zawsze kiedy potrzebujesz wsparcia. Sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.