24 czerwca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Dlaczego warto korzystać z plakatów?

2 min read
Plakat wisi w galerii

Plakaty to niezwykle uniwersalny, zwykle jednostronny druk o dużym formacie. Stosowany zarówno przy reklamach różnych kampanii jak i przy wystroju wnętrz. Jednak nie tylko wszechstronność jest ich zaletą!

Plakaty reklamowe

Reklamodawcy stosują różne zabiegi, aby przyciągnąć uwagę klienta – plakaty używane były już w XVII wieku! Obecnie mamy dużo więcej możliwości niż nasi przodkowie. Jaskrawe kolory, kontrowersyjność, a może plakat ze zrywkami? Współczesny druk pozwala na całkowitą personalizację plakatu reklamowego, w tym także wybór rodzaju papieru czy estetycznych zdobień.

Zalety plakatów reklamowych

Dobrze umiejscowione plakaty reklamowe przyciągają zainteresowanie klientów, zwłaszcza jeśli plakat dotyczy jakiegoś wydarzenia bądź sklepu stacjonarnego. Ich zaletą może być również możliwość powtarzalności, w końcu możemy powiesić je w wielu miejscach. Buduje to pamięć odbiorcy i wpływa na ich podejście – im częściej coś widzimy, tym bardziej zaczyna nam się to podobać. Mocną stroną plakatów jest także ich stosunkowo niska cena, nawet przy dużym nakładzie.

Plakaty ozdobne

Coraz częściej wykorzystywane w aranżacji wnętrz, zwłaszcza w połączeniu z elegancką ramą. W zależności od Twoich potrzeb, na stronie https://chroma.pl/pl/ulotki masz do wyboru wiele rozmiarów, od tych najmniejszych (A3 – 297 × 420 mm) aż po te całkiem spore (B1 – 680 × 980 mm). Dobrym wyborem przy plakatach ozdobnych będzie wybór plakatu dwustronnego – nawet jeśli znudzi Ci się jeden wzór, wystarczy obrócić go na drugą stronę!

Zalety plakatów ozdobnych

Niewątpliwą zaletą plakatów ozdobnych jest ich unikatowość i wyjątkowość. Zwłaszcza jeśli zaprojektujemy plakat sami, możemy być pewni, iż ożywi wnętrze i nada mu charakteru. W porównaniu do innych rozwiązań powieszenie plakatu jest banalnie proste, więc każdy sobie z nim poradzi. Kolejną zaletą jest fakt, że jest to budżetowe rozwiązanie, dlatego taką ozdobę możemy często zmieniać.

 

Niezależnie z jakich powodów zdecydujesz się na wybór plakatów, jego wydruk najlepiej zlecić profesjonalnej drukarni, takiej jak np. Chroma.

1 thought on “Dlaczego warto korzystać z plakatów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.