19 maja 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Promocje bankowe – dodatkowe wsparcie domowego budżetu

2 min read
Promocje bankowe

Artykuł sponsorowany.

W dzisiejszych czasach dzięki internetowi można łatwo zarobić pieniądze, które uzupełnią domowy budżet. Pomagają w tym między innymi promocje bankowe. W swojej ofercie posiada je wiele działających banków w Polsce. Jak na nich zarabiać?

 Na czym polegają promocje bankowe?

Promocje bankowe są specjalnymi ofertami banków, które starają się przyciągnąć nowych klientów. W zamian za spełnienie odpowiednich warunków, można liczyć na wynagrodzenie w postaci dodatkowego zastrzyku gotówki.

Bardzo często promocje bankowe mają niezwykle proste i łatwe do spełnienia warunki. Dzięki temu korzystanie z nich może być świetnym sposobem na dorobienie dodatkowych pieniędzy. Te uzupełnią domowy budżet, czy też pozwolą spełnić małe zachcianki.

 Bonusy za założenie konta osobistego i korzystanie z karty kredytowej — ile można zarobić?

Bonusy najczęściej są przyznawane za założenie konta osobistego, a także korzystanie z karty kredytowej lub debetowej. Każdy bank ma zupełnie inną ofertę. Najczęściej pełne skorzystanie z promocji polega na spełnieniu prostych warunków. Obejmują one otwarcie konta bankowego, czy też wykonanie odpowiedniej ilości transakcji kartą płatniczą. Niektóre promocje pozwalają też na uzyskanie przez pewien czas znacząco podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Nie zapominaj także o tym, że wiele banków oferuje tak zwane programy lojalnościowe. Na czym one polegają? Jest to promocja skierowana dla obecnych klientów. Jeśli polecą one założenie konta w banku poprzez specjalny link, czy też kod, mogą otrzymać dodatkowe fundusze. Jest to niezwykle szybki i prosty sposób, gdyż większość banków oferuje darmowe konto bez opłat za jego prowadzenie. Przez to każdy otrzymany bonus to tak naprawdę czysty zysk.

 Gdzie znaleźć najlepsze promocje bankowe?

Aktualne promocje bankowe znajdziesz na stronie „Wskocz po kasę”. Dostępne są tam wszystkie dostępne w danym czasie akcje promocyjne banków. W styczniu 2024 roku bonusy oferuje między innymi Santander Bank Polska, Bank Citi Handlowy, mBank, VeloBank, Bank Pekao, BNP Paribas, a także Revolut. Nagrody wynoszą nawet do 900 złotych, które są wypłacane po spełnieniu warunków promocji.

Dzięki stronie „Wskocz po kasę” nie przegapisz żadnych promocji bankowych. Co ważne w ich ramach można nie tylko otrzymać premię pieniężną. Niektóre banki oferują także dodatkowe nagrody rzeczowe, których zdobywcy są wyłaniani w formie losowania. Dlatego to naprawdę łatwy sposób na szybkie dorobienie pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.