19 czerwca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

W jakich sytuacjach przydają się karty wielowalutowe?

2 min read
Gotówka

Jedna karta może posłużyć do płatności w różnych walutach. W jakich sytuacjach karty tego rodzaju sprawdzają się najlepiej?

Artykuł sponsorowany

Zamiast wielu kart do różnych kont walutowych można zamówić obecnie jedną kartę wielowalutową. To karta pozwalająca na prowadzenie transakcji w różnych walutach, która może być podpięta do różnych kont walutowych albo do konta wielowalutowego – tak działa karta wielowalutowa Igoriacard, która pozwala na automatyczną wymianę walut.

Karta wielowalutowa – dla ciebie i dla firmy

Karty wielowalutowe są doskonałym wyborem zarówno dla osób prywatnych, jak również wykorzystywane są przez firmy. To uniwersalny produkt, który posiada bardzo szerokie zastosowanie i ułatwia realizację transakcji zarówno podczas wyjazdów zagranicznych, jak również przy realizacji transakcji on-line.

Przykładowe zastosowanie kart wielowalutowych:

  • podczas wyjazdów zagranicznych – karta pozwala na prowadzenie zakupu produktów w sklepach, na korzystanie z różnych usług, na przykład wypożyczenie samochodu czy zarezerwowanie biletu na samolot;
  • przy zakupach on-line – dzięki karcie wielowalutowej można również łatwiej prowadzić transakcje on-line, na przykład zakupy w zagranicznych sklepach internetowych;
  • łatwiejsze rozliczanie delegacji – karta pozwala na prostsze prowadzenie rozliczeń delegacji pracowników, na przykład w oparciu o dołączanie faktur i potwierdzeń transakcji;
  • bony dla pracowników, karty żywieniowe, karty paliwowe – karta wielowalutowa może być także dobrą alternatywą dla gotówki przekazywanej pracownikom.

Zatem karty wielowalutowe mają bardzo szerokie zastosowanie i pozwalają na ułatwienie płatności oraz rozliczeń zarówno w życiu prywatnym, jak również w biznesie.

Korzystanie z karty wielowalutowej nie jest drogie!

Wiele osób zainteresowanych kartami wielowalutowymi obawia się wysokich opłat. Jednak w rzeczywistości wcale nie musimy się z nimi liczyć.

Przykładowo, karta wielowalutowa Igoriacard jest wydawana za darmo i wyróżnia się atrakcyjnymi kursami wymiany walut. Użytkownicy indywidualni karty nie ponoszą również dodatkowych kosztów za jej prowadzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.