19 czerwca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Tani kredyt gotówkowy — porównanie

4 min read
kredyt gotówkowy

W życiu większości z nas przychodzi taki moment, gdy musimy pożyczyć konkretną sumę pieniędzy na pilne wydatki. Często też nie jesteśmy w stanie odłożyć gotówki na realizację marzeń, które z roku na rok przesuwamy na coraz dalszy plan. Z tego względu decydujemy się wnioskować o kredyt gotówkowy, który może pomóc nam zrealizować określone cele.

Każdemu jednak zależy na tym, aby ofertą, z jakiej korzystamy, był tani kredyt gotówkowy, który znajdziesz na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe. Jeśli nie chcesz narazić się na zbyt wysokie koszty i obciążyć swój budżet, warto byś zapoznał się z rankingiem, w którym znajdziesz porównanie dostępnych usług.

Czy tani kredyt gotówkowy jest możliwy?

Chcesz wziąć kredyt w banku, ale boisz się, że za bardzo obciąży to Twój budżet, a sytuacja finansowa legnie w gruzach? Nic bardziej mylnego. Warto wiedzieć, że zaciągnięcie zobowiązania wcale nie musi być związane z wysokimi kosztami, które przyjdzie Ci płacić co miesiąc. Tani kredyt gotówkowy jest możliwy, jednak aby go otrzymać, musisz spełnić kilka warunków i podjąć pare ważnych kroków. Przede wszystkim pamiętaj, że przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z danej oferty, musisz zapoznać się z jej szczegółowymi warunkami. Nie powinna być więc ona podejmowana zbyt pochopnie, gdyż może narazić Cię to na nieprzyjemności związane z finansami. Tani kredyt gotówkowy online otrzymasz nawet od ręki, jeśli Twoja zdolność kredytowa jest odpowiednio wysoka.

Tani kredyt gotówkowy kalkulator

Jeśli zależy Ci na znalezieniu opłacalnej oferty, kalkulator kredytowy to narzędzie, które znacznie ułatwi Ci tę kwestię. Korzystając z tego typu rozwiązania minimalizujesz ryzyko błędnych wyliczeń związanych z kosztami kredytowania. Dodatkowo nie musisz samodzielnie przeglądać dostępnych ofert. Tani kredyt gotówkowy kalkulator zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że wpiszesz w nim kwotę, którą chcesz pożyczyć i okres spłaty, a system wyświetli aktualne oferty bankowe wraz z informacjami na ich temat. Dowiesz się więc jak wysoką ratę będziesz musiał płacić w ramach konkretnego kredytu, jak wysokie jest oprocentowanie oraz ile wynosi całkowita kwota do spłaty. Dodatkowo otrzymasz informacje o ewentualnym wnioskowaniu online oraz warunkach, które musisz spełnić. Kalkulator kredytów gotówkowych to doskonały sposób na szybkie znalezienie korzystnej oferty, która spełni Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.

Jak wnioskować o tani kredyt gotówkowy online?

Większość banków umożliwia konsumentom składanie wniosków o kredyt gotówkowy przez internet. Taki sposób nie tylko pozwala Ci zaoszczędzić czas, ale często wiąże się z licznymi promocjami i korzystniejszymi warunkami. Formularz wypełniamy na stronie www banku, a następnie wysyłasz go bezpośrednio do instytucji. Dzięki temu zyskujmy pewność, że Twoje dane osobowe są w pełni bezpieczne. W e-wniosku wpisujesz takie informacje jak: wysokość dochodów i ich źródło, liczba osób w gospodarstwie domowym, wysokość comiesięcznych wydatków, wysokość ewentualnych zadłużeń (np. nadal spłacanej pożyczki), numer i seria dowodu, adres zamieszkania itp. Następnie musisz potwierdzić swoją tożsamość, co możesz zrobić na kilka sposobów. Najczęściej stosowaną opcją jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę (np. 10 groszy). Dzięki temu bank ekspresowo otrzyma Twoje dane i zyska pewność, że wniosek jest składany przez osobę wiarygodną. Niektóre instytucje umożliwiają także potwierdzenie danych osobowych przez aplikację mobilną, której udzielasz dostępu do bankowości elektronicznej. Możesz również udać się do wybranej placówki bankowej i okazać dowód osobisty celem potwierdzenia złożenia wniosku online.

 

Na tym etapie pozostaje Ci albo czekać na decyzję banku, albo też udokumentować Twoje dochody. Jest to uzależnione od tego, o jaką kwotę wnioskowałeś oraz jakie posiadasz źródło dochodowe. Jeśli tani kredyt gotówkowy opiewa na mniejsza kwotę, bank raczej nie będzie wymagał dostarczania zaświadczeń od pracodawcy lub umowy. Z kolei, jeśli starasz się o wyższy kredyt, istnieje prawdopodobieństwo, że koniecznym będzie okazanie tego typu dokumentacji. W niektórych przypadkach wystarczające jest posiadanie wyciągów z konta bankowego (np. z 3 ostatnich miesięcy). Podobnie sytuacja wygląda, gdy pracujesz na umowę o pracę lub prowadzisz działalność gospodarczą. W tym wypadku formalności są zmniejszone do minimum, a szanse na otrzymanie wyższego kredytu wzrastają.

Tani kredyt gotówkowy. Porównanie najlepszych ofert

 

BANK ALIOR BANK CITI HANDLOWY SANTANDER BANK POLSKA BNP PARIBAS BANK MILLENNIUM
OPROCENTOWANIE 7,19% 7,19% 7,13% 7,20% 6,80%
RRSO 9,36% 9,63% 10,72% 14,02% 14,63%
PROWIZJA 3,50% 4,00% 6,10% 12,00% 13,99%
MIESIĘCZNA RATA 248,76 ZŁ 249,96 ZŁ 254,71 ZŁ 269,24 ZŁ 271,91 ZŁ
KWOTA DO SPŁATY 11 940,29 ZŁ 11 997,97 ZŁ 12 226,15 ZŁ 12 923,37 ZŁ 13051,63 ZŁ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.