16 lipca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Oświetlenie reklamy zewnętrznej – nowoczesne rozwiązania

2 min read
Przystanek autobusowy z taśmami LED

Oświetlenie reklamy zewnętrznej przy pomocy nowoczesnego naświetlacza LED to już niemal standard jako zamiennik oświetlaczy halogenowych. Taśmy LED stosowane są coraz częściej do oświetlenia powierzchni reklamowych, gdyż są znacznie bardziej korzystne cenowo i energooszczędne.

Diody luminescencyjne LED to podstawowe źródło światła dla reklamy współczesnej. Mają szerokie zastosowanie przy produkcji np. liter podświetlanych, ze stoisk targowych, kasetonów itd. Tuplex oferuje szeroki zakres rozwiązań oświetlenia LED dla branży reklamowej – warte zainteresowania są m.in. produkty z serii Ledexa.

Moduły i taśmy LED podnosi skuteczność reklamy

Oświetlenie reklamy zewnętrznej jest niezwykle ważne, gdyż warunkuje jej skuteczność. Wraz z zakupem taśm, warto dobrać do nich także zasilacze zewnętrzne i wewnętrzne. Warto zapamiętać, że łączna moc modułów nie powinna być większa niż 80 proc. mocy znamionowej zasilacza.

Uniwersalne taśmy LED

Taśmy LED z linii Tulight zbudowane są z diod znajdujących się na taśmie pokrytej silikonem. Zapewniają one sprawną pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Są odporne na wilgoć i kontakt z wodą. Co więcej, łańcuchy można ciąć, uzyskując optymalny do konkretnych zastosowań rozmiar.

Taśmy LED są z powodzeniem stosowane w reklamie wewnętrznej, np. przy elementach POS, kasetonach, ekspozytorach, literach przestrzennych itd. Będą też doskonałe w aranżacji wnętrz jako subtelne oświetlenie pomocnicze. Są też warte zastosowania w ekspozycjach sklepowych i wystawienniczych, np. wystaw sklepowych, witryn, gablot itd. Na uwagę zasługuje także ich łatwy montaż, gdyż są wyposażone w dwustronną taśmę samoprzylepną.

Naświetlacze LED – świetne parametry świetlne i solidne wykonanie

Naświetlacze LED, jeśli mają znakomite parametry i są solidnie wykonane, oferują wysoką energooszczędność. Warto wybierać produkty wysokiej jakości, np. Ledexa, gdyż z powodzeniem zastąpią one tradycyjne halogenowe. Warto wiedzieć, że naświetlacze LED emitują silniejsze światło przy niskim poborze prądu.

Ledexa to duży wybór produktów o różnej mocy i w różnych kolorach, które warto wykorzystywać w warunkach domowych, ale nie tylko. Skutecznie oświetlą wybrany obiekt,  np. banery reklamowe. Wyróżniają się ponadto długą żywotnością oraz wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, są też przyjazne dla środowiska, bo mają wysoką efektywność energetyczną. Wybierając konkretny naświetlacz, warto wziąć pod uwagę m.in. jego moc, klasę szczelności, wymiary, barwę światła itp.

Nowoczesne rozwiązania służące do oświetlenia powierzchni reklamowych są skuteczniejsze i korzystniejsze kosztowo, dlatego też warto zainteresować się m.in. taśmami oraz naświetlaczami LED, które dostępne są w różnych odmianach. Dobranie ich do konkretnych warunków nie powinno stanowić problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.