24 czerwca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Jakie warunki powinieneś spełnić, aby otrzymać leasing? Sprawdzamy!

2 min read
Samochód dostawczy w leasingu

Wiele osób uważa, że leasing jest niezwykle powszechnym sposobem właśnie na szybkie, a także łatwe sfinansowanie każdego pojazdu. Czy tak rzeczywiście jest? Czy każda osoba może wziąć leasing auto dostawcze?

Jest wiele prawdy w stwierdzeniu, które mówi o tym, że leasing jest powszechnie dostępnym sposobem na szybki zakup pojazdu. Warto jednak pamiętać o tym, że to wcale nie oznacza tego, że może być udzielony każdej osobie! W tym przypadku kluczową rolę gra sama sytuacja finansowa konkretnej osoby.

Jakie są niezbędne kryteria do uzyskania leasingu?

Nie każda osoba może liczyć na leasing na samochód dostawczy. W wielu przypadkach konieczne jest posiadanie działalności gospodarczej i to minimum od trzech miesięcy! Oczywiście, firmy takie jak CLS świadczą również usługi dla osób indywidualnych. Jeżeli wejdziesz na jej stronę internetową to sam możesz się o tym przekonać. Znajdziesz tam również kalkulator leasingowy, dzięki któremu w łatwy sposób obliczysz jaką ratę będziesz musiał płacić każdego miesiąca po zawarciu umowy z leasingodawcą. Co jeszcze jest istotne w przypadku podejmowania leasingu? Oczywiście spore znaczenie ma sama historia płatnicza. Musi być ona czysta jak łza, a sam leasingobiorca nie może być wpisany w żadnej z baz dłużników! Zła historia może w znacznym zakresie utrudnić uzyskanie leasingu. W tym przypadku sprawdzana jest również sama zdolność kredytowa. Jest to także niezbędny element, o którym warto pamiętać.

Poznaj warunki, jakie musisz spełnić, aby uzyskać leasing

W dużym skrócie można powiedzieć, że osoba, która ubiega się o leasing powinna być wiarygodna! Co to oznacza? Otóż po prostu leasingodawca powinien się przekonać o tym, że dług zostanie spłacony w odpowiednim czasie. Każda firma leasingowa sprawdza w odpowiedni sposób swoich klientów, aby później nie martwić się ewentualnym ryzykiem. Warto przy tym wspomnieć również o tym, że każda z firm ma inne procedury, które zostały opracowane przez specjalistów. Często są to procedury standardowe, a także uproszczone. Kontaktując się z doradcą z firmy CLS możesz liczyć na dokładne wyjaśnienie tych kwestii, co sprawi, że będziesz spokojny o warunki umowy, a także długość trwania wszystkich procedur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.