24 czerwca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Jak przygotować się na wieczór panieński w plenerze?

3 min read
Kobe\iety na wieczorze panieńskim.

Wieczór panieński to niezwykle ważny dzień dla przyszłej panny młodej i najbliższych jej osób. Dzięki niemu mogą one wspólnie świętować ostatnie dni wolności przyszłej małżonki. Organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie, bez względu na to, jak ma on mieć charakter. Tego typu przyjęcia mogą odbywać się w różnych miejscach. Należy pamiętać, aby to ważne wydarzenie odbyło się na kilka dni przed ślubem, aby panna młoda była na uroczystość wypoczęta. Najistotniejszą kwestią w przypadku organizacji wieczoru panieńskiego jest dobry plan, określający budżet, listę gości, miejsce oraz ustalone stroje.

Kto powinien zorganizować wieczór panieński?

Przede wszystkim organizacją tak ważnego przedsięwzięcia, jakim jest wieczór panieński, powinna zajmować się jedna osoba. Dzięki temu łatwiej jest komunikować się uczestniczkami i wyznaczać im poszczególne zadania do wykonania. Zgodnie z tradycją najczęściej wieczór panieński organizuje świadkowa, ale równie dobrze może być to najlepsza przyjaciółka panny młodej, siostra lub kuzynka. Na popularności zyskuje w ostatnich latach korzystanie przy tego typu imprezach z pomocy konsultantki lub firmy, organizującej wieczory panieńskie. W takiej sytuacji należy się jednak liczyć z wyższymi kosztami, niż w przypadku samodzielnej organizacji.

Miejsce organizacji wieczoru panieńskiego

Wybór miejsca, gdzie ma się odbyć przyjęcie, należy do najtrudniejszych decyzji. Zależeć będzie niewątpliwe od budżetu, przeznaczonego na imprezę, charakteru panny młodej, warunków pogodowych oraz wieku osób uczestniczących w wydarzeniu. Wieczór panieński można zorganizować:

  • w domu,
  •  w klubie,
  •  w restauracji,
  • w centrum rozrywki,
  •  w SPA,
  • na plaży.

Organizatorka wieczoru panieńskiego powinna pamiętać o tym, że jeśli na tę okazję wybiera miejsce, które wymaga rezerwacji, musi to zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem i wpłacić zaliczkę.

Wieczór panieński na plaży – jak się do niego przygotować?

Wieczór panieński na plaży można spokojnie organizować w okresie letnim (od czerwca do sierpnia). Plaża to doskonałe miejsce do nieskrępowanej zabawy, szczególnie wieczorem, kiedy nie ma tam tłumów. Warto przygotować na ten szczególny dzień specjalne atrakcje, aby wieczór panieński został zapamiętany na całe życie. W tej kwestii ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Wieczór panieński może zostać zorganizowany w formie pikniku na plaży z koszykiem z jedzeniem i winem lub szampanem w roli głównej. Dla bohaterki przyjęcia, czyli panny młodej, można wymyślić wyzwania, którym musi stawić czoła oraz niełatwe pytania, na które musi odpowiedzieć. Dobrym pomysłem jest zaangażowanie do tego celu wszystkich uczestniczek wieczoru. Panie, biorące udział w wieczorze panieńskim, powinny być wyposażone w stroje plażowe, aby móc zażywać kąpieli w morzu. Urozmaiceniem może być też sesja zdjęciowa z udziałem profesjonalnego fotografa. Warto wówczas zadbać o to, aby uczestniczki ubrane były w zjawiskowe sukienki na plażę. Bez wątpienia taki wieczór panieński będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich.

1 thought on “Jak przygotować się na wieczór panieński w plenerze?

  1. Mój wieczór panieński był organizowany przez moją świadkową. Było bardzo prosto i klasycznie tak jak zawsze chciałam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.