16 lipca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Jak produkować etykiety tanio i w dużym nakładzie?

2 min read
Kobieta produkująca etykiety rozmawia z klientem

Produkcja etykiet papierowych samoprzylepnych to propozycja, która pozwala wykorzystać te elementy w wielu branżach. Doskonale sprawdzają się zarówno w produkcji, jak i usługach oraz handlu. Etykiety samoprzylepne mogą być produkowane w różnych rozmiarach, kolorach oraz kształtach. W jaki sposób tanio i w dużych ilościach produkować etykiety?

Możliwości cyfrowego druku etykiet

Etykiety samoprzylepne powstają dzięki zastosowaniu druku cyfrowego. Technologia ta pozwala wykonywać etykiety tak, aby proces przebiegał szybko oraz był tani przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku. Ogromną zaletą druku cyfrowego jest przede wszystkim duża prędkość drukowania i możliwość wykorzystania różnego podłoża – folii, papieru, czy też materiałów strukturalnych. Połączenie druku cyfrowego etykiet z wysokiej jakości folią samoprzylepną daje przede wszystkim wysoką odporność na rozdarcia i warunki atmosferyczne. Takie naklejki sprawdzają się świetnie do przyklejenia na różnorodnych powierzchniach. Warto także pamiętać, że druk cyfrowy wykonywany jest w pełnym kolorze, a ich ilość nie wpływa na finalną cenę.

Zalety cyfrowego druku etykiet

Technologia druku cyfrowego pozwala zrealizować zarówno mniejsze, jak i większe nakłady etykiet w dość krótkim czasie. To duża zaleta, którą doceniają Klienci pragnący wydrukować kilka serii wzorów. Etykiety wydrukowane cyfrowo wyróżniają się dokładnym odwzorowaniem kolorów. Metoda druku cyfrowego pozwala zastosować kolory CMYK lub CMYKOV. Jeśli projekt tego wymaga, to można użyć również białych nadruków, które sprawdzają się przy foliach transparentnych i metalicznych. Producent wlepki.com korzysta z najnowszych urządzeń, które zapewniają wydruk etykiet wysokiej jakości i takich, które nie odbiegają od kolorów z ekranu komputera. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu można także znacznie zredukować koszty wydruku etykiet cyfrowych, dzięki czemu Klienci zyskują duży nakład naklejek stosunkowo niskim kosztem.

Dlaczego warto drukować etykiety?

Produkcja etykiet samoprzylepnych to doskonały sposób na reklamę firmy oraz identyfikację danego produktu. Naklejki wydrukowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii wyróżniają się intensywnymi i trwałymi kolorami. Dzięki temu mogą przekazywać informacje na temat danego produktu. Wykorzystanie odpowiednich technologii druku powoduje, że produkcja etykiet samoprzylepnych nie jest droga, nie wymaga dużo czasu i pozwala uzyskać spektakularne rezultaty. Warto więc wybierać procesjonalne drukarnie i producentów, którzy oferują wydruk etykiet samoprzylepnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.