16 lipca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Inspirujące książki o zarabianiu pieniędzy

2 min read
książki o pieniądzach

Książki o zarabianiu pieniędzy!? Czy to się może sprawdzić? Tak, jeśli rzeczywiście mocno pragniemy zmienić stan swoich finansów.

Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa

Pieniądze – to temat, który każdy interpretuje na swój sposób. Dla jednych nie mają zupełnie żadnej wartości, dla drugich z kolei mogą stać się prawdziwym sensem życia – z pewnością każda z tych postaw ma w sobie odrobinę słuszności, ponieważ pozwalają nam na funkcjonowanie w społeczeństwie i zapewnienie sobie materialnego dobrobytu.

Podobnie jak innym dziedzinom naszego życia, powstało wiele pozycji dotyczących sprawnego zarabiania pieniędzy. Oto bestsellery książkowe dotyczące tej tematyki:

Gdzie rosną pieniądze. Pierwszy poradnik o tym, jak znaleźć pieniądze, nie wychodząc z domu.

Łatwy w przyjęciu poradnik o nieskomplikowanej formule pozwala w inny sposób spojrzeć na nasze wydatki. Autor książki proponuje pomysłowe, ale oczywiste rozwiązania na to, aby zaoszczędzić kilka złotych, rozpoczynając od wyprzedaży niepotrzebnych przedmiotów w swoim otoczeniu. Marie Kondo nie tylko daje nam trochę gotówki, ale również sprząta nasze mieszkanie z niepotrzebnych bibelotów.

Książka zdobyła serca czytelników dzięki podaniu konkretnych przykładów i szczegółowy opis całego przedsięwzięcia.

Finansowy ninja

Publikacja Michała Szafrańskiego w przyjazny sposób nawiązuje do tematyki finansów osobistych. Okładka książki nawiązuje do tytułu i przedstawia rękojeść samurajskiego miecza. To z pewnością zachęca do zakupu, ale treść jest istotniejsza: autor wyjaśnia zagmatwane zasady posługiwania się funduszami finansowymi, a kompletny trening, jak stać się prawdziwym finansowym ninja jest zwieńczeniem tej książki.

Sekrety amerykańskich milionerów

W naszym, błędnym wyobrażeniu amerykańskim milionerom wszystko przychodzi łatwo, a sukcesy finansowe są wręcz podawane na tacy. Nie zajmują się niczym innym, niż rozrzutnym wydawaniem łatwo zarobionych dolarów.

Książka Sekrety amerykańskich milionerów obala te mity. Po przeczytaniu lektury młodego bzinesmena odkryjemy, że do spełnienia amerykańskiego snu dochodzi się przez wiele lat, często ciułając grosz za groszem i systematycznie pomnażając swoje środki.

Bycie milionerem nie jest wyłącznie przyjemnością, ale wiąże się z olbrzymią samodyscypliną.

1 thought on “Inspirujące książki o zarabianiu pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.