16 lipca 2024

Blue-Bell – porady dla Ciebie!

Praktyczne porady do stworzenia swojego wymarzonego domu. Napisz do nas, a postaramy się pomóc.

Czy własna maszyna błyskowa do pieczątek jest dobrym pomysłem?

2 min read
pieczątki

Pieczątki odgrywają bardzo ważną rolę w każdej firmie. Niemal każde przedsiębiorstwo dysponuje przynajmniej jednym stemplem firmowym, a zakłady ze złożoną strukturą organizacyjną w ciągu roku potrzebują nawet kilkuset pieczątek. W takim przypadku warto zainwestować w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu szybko i sprawnie przygotujesz stemple na własne potrzeby.

Maszyna błyskowa do pieczątek to bardzo przydatny element wyposażenia większości dużych firm. Umożliwia samodzielne wyrabianie pieczątek zawsze wtedy, gdy zachodzi taka konieczność. Dzięki temu urządzeniu wszystkie potrzebne do prowadzenia działalności firmowej pieczątki wyprodukujesz „od ręki”, w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu minut. Dysponując maszyną błyskową, nie musisz cierpliwie czekać na realizację usługi wyrobu stempli firmowych przez sklep papierniczy. Swoje pomysły błyskawicznie przekujesz w czyn, a samodzielnie przygotowane przez Ciebie samodzielnie pieczątki nie będą niczym różnić się od produktów wytworzonych przez profesjonalny punkt poligraficzny.

Maszyna błyskowa do pieczątek – zalety stosowania

Wyprodukowana przez firmę Modico maszyna błyskowa do pieczątek to sprzęt najwyższej klasy, który powstał przy wykorzystaniu innowacyjnej japońskiej technologii Sun Stamper. Urządzenie działa automatycznie. To sprawia, że odbita na stemplu treść i grafika stanowi wierne odwzorowanie przygotowanego projektu. Sprzęt cechuje intuicyjna obsługa. Wystarczy włożyć zadrukowaną folię z materiałem/gumką do urządzenia oraz uruchomić je. Stempel będzie gotowy w kilka minut. Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju pieczątek potrzebujesz. Żądany model wyprodukujesz za pomocą odpowiednio dobranej maszyny błyskowej.

Jak wybrać najlepszą maszynę błyskową?

Zanim zdecydujesz się na wybór jakiegokolwiek urządzenia, zastanów się najpierw, jakiego sprzętu potrzebujesz. W firmie Modico bez trudu zaopatrzysz się w różne modele. Wśród nich warto wymienić:

  • modele przeznaczone do produkcji standardowych pieczątek firmowych – są niewielkich rozmiarów, jednocześnie naświetlają stosunkowo niewielką liczbę gumek; można je bez problemu umieścić nawet w małym gabinecie;
  • specjalistyczne urządzenia – wyposażone w większe pole naświetlenia co umożliwia , m.in. możliwość równoczesnego naświetlania kilku wafli; zwykle mają większe rozmiary i są przeznaczone do punktów zajmujących się profesjonalnym wyrobem pieczątek na rzecz klientów.

Wybraną naświetlarkę można nabyć na własność lub skorzystać z oferty leasingu. Zdecyduj sam, która opcja będzie najlepsza dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.